Strona główna ˇ O nas ˇ Galeria ˇ Biblioteka ˇ KontaktSobota, Październik 01, 2016
Nawigacja
Strona główna
O nas
Plan zajęć
Studio Piosenki
Zespoły taneczne
Zespoły muzyczne
Galeria
Wystawa poplenerowa
Kawiarenka Internetowa
Napisali o nas
Biblioteka
12 Uderzeń Zegara
Katalog linków
Przetargi
Forum
Szukaj
Kontakt
User'ów Online
Gości Online: 1
Brak członków Online

Zarejestrowanych: 20
Ostatni zarejestrowany: cahir
Losowe Zdjęcie
Widownia-1
Widownia-1
Walentynki 2006
Partner Allegro
Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

Nexto.pl
Witaj
Witaj na stronie Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury. Znajdziesz tu informacje na temat imprez kulturalnych organizowanych przez nasze Centrum, nasze propozycje zajęć dla mieszkańców miasta także różne informacje z dziedziny kultury.
Zaproszenie

Ta strona to już historia, od dnia 1 maja 2009 roku nie będzie aktualizowana. Zapraszamy na naszą nową stronę
www.psck.pl
Zaproszenie na Majówkę

Czesław Siekierski - poseł do Europarlamentu, Parafia Św. Jana Apostoła i Ewangelisty, Ośrodek Dziedzictwa Kulturowego i Tradycji Rolnej Ponidzia (Pałac Wielopolskich) w Chrobrzu, Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury zapraszają dnia 2.05.2009 r. o godz. 20:30 na Górę Św. Anny w Pińczowie
Światowy Dzień Ziemi
Urząd Miejski w Pińczowie i Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury zapraszają do udziału w obchodach Światowego Dnia Ziemi, która odbędzie się 28 kwietnia 2009 r. Jest to już 14 edycja akcji Wielkiego Sprzątania Świata - „Ratujmy Samych Siebie”. Impreza rozpocznie się o godz. 10:30 Korowodem spod Urzędu Miejskiego ulicami miasta do Parku Miejskiego, gdzie obejrzeć będzie można prezentacje o tematyce ekologicznej przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu gminy oraz wystawę plakatów.
Koncert Jorgosa Skoliasa w Synagodze

Muzeum Regionalne i Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury zapraszają do Synagogi na koncert Jorgosa Skoliasa - „Śpiew jest modlitwą”. Koncert odbędzie się w sobotę 2 mają o godz. 18:00. Bilety w cenie 10 PLN do nabycia w Muzeum Regionalnym i PSCK. Możliwość rezerwacji telefonicznej 041 357 24 72, 041 357 24 24.
Rosyjski rock w Belwederze
W środę 29 kwietnia zapowiedziały swój przyjazd do Pińczowa dwa rosyjskie zespoły rockowe ANKYLYM (folk-punk-slaughter) i x.O.C.A.x (art core) O godz. 18:00 zagrają koncert w sali kinowej PSCK. Pińczowski koncert jest częścią trasy koncertowej po Europie. Zespół zagrał juz koncerty w Paryżu, Berlinie, Pradze a z Pińczowa pojadą do Wilna. Cena biletów 8 PLN w przedsprzedaży i 10 PLN w dniu koncertu.

Wyniki IV Małego Konkursu Recytatorskiego

W czwartek 16 kwietnia w PSCK odbył się Gminny Konkurs Recytatorski „W krainie bajki i baśni” organizowany przez Zespół Placówek Oświatowych w Kozubowie. Koordynatorem konkursu była pani Mariola Latocha.
Koncert "Kto By To Wiedział?"

W piątek 25 kwietnia w PSCK wystąpi krakowski zespół „Kto By To Wiedział?”. Jako support zagra pińczowski „The Groupies”. Początek koncertu godz. 18:00. Bilety w cenie 8 PLN (przedsprzedaż) i 10 PLN w dniu koncertu.
Marek Gałązka w Belwederze

Wielbiciele poezji śpiewanej a w szczególności twórczości Edwarda Stachury mieli niebywałą okazję do jej posłuchania w piątkowy wieczór w murach Belwederu. Wszystko to za sprawą koncertu Marka Gałązki, muzyka z mazurskiego Olecka.
Wernisaż wystawy malarskiej ze Svodina
W najbliższym czasie mieszkańcy Pińczowa jak i turyści odwiedzający nasze miasto będą mogli oglądać wystawę malarstwa „10-lecie międzynarodowych plenerów malarskich w Svodinie”. Autorami wystawianych prac są artyści ze Słowacji, Czech, Węgier, Rumunii, Serbii, Austrii, Kanady a także z Polski. Jednym z uczestników tych plenerów był także nasz pińczowski malarz Andrzej Kozera.
Światowy Dzień Poezji w Bibliotece dla Dzieci
26 marca obchodzimy Światowy Dzień Poezji. Z tej okazji pińczowską bibliotekę dla dzieci odwiedziły przedszkolaki z Przedszkola nr 1 (5-cio i 6-ciolatki) wraz z wychowawczynią Anną Ciszek. Kilka dni wcześniej rozstrzygnięto konkurs plastyczny "Krasnoludki są na świecie", dlatego motywem przewodnim tego spotkania były wiersze właśnie o krasnalach.
Otwarcie wystawy malarstwa


Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów i Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury zapraszają na otwarcie wystawy „10-LECIE PLENERÓW MALARSKICH W SVODINIE”, dnia 03.04.2009 r., godz. 17:30, sala kominkowa PSCK.
Stron 1 z 16 1 2 3 4 > >>
Gość
Login

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniałeś hasła?
Zegar
Nasz adres
Pińczowskie Samorządowe
Centrum Kultury
ul. J Piłsudskiego 2a
28-400 Pińczów
tel. 41 357 24 24
tel/fax 41 357 24 53
e-mail psck@op.pl
PIK

Portal Informacji Kulturalnej
województwa świętokrzyskiego
Rozwój Inicjatyw Lokalnych

Strona PSCK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój inicjatyw lokalnych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Buttony

Copyright PSCK Pińczów 2005